אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

דלתות חוץ מעץ


דלתות חוץ מכירה והתקנה

דלת הכניסה לבית, היא ללא ספק הדבר הראשון שבו מבחינים כאשר נכנסים לבית, לכן עליה להיות מעוצבת בטוב טעם. חומר העץ, הינו נפוץ ביותר בכל הקשור לדלתות חוץ וזאת תודות להיותו חומר חזק ועמיד לאורך שנים רבות. הבחירה בדלתות חוץ מעץ, היא הבחירה הפופולריות ביותר בשנים האחרונות בקרב המונים בזכות העיצובים המרשימים שניתן ליצור מחומר העץ. העיצובים יכולים להיות בסגנונות רבים כמו – סגנון כפרי מאסיבי, קלאסי, מודרני, עתיק וינטאג' ועוד מגוון רב של עיצובים.

לצורך התקנת דלתות חוץ מעץ, נדרש ידע רב, כך שכיום תוכלו למצוא מגוון רב של ספקים אשר מציעים מגוון דלתות עץ למכירה יחד עם התקנתן בצורה מקצועית.

תיקון והרכבת דלתות עץ

דלתות עץ הן אומנם חזקות ועמידות לאורך שנים רבות, אך לא מעט פעמים אנשים זקוקים לתיקונים שונים בדלת כמו – תיקון צילינדר שבור, תיקון תקלות בצירים או בפינים של הדלת, תיקון עינית, ידית, צביעת דלת שצבעה דהה או התקלף, דלת שנשרטה כתוצאה מציפורניהן של חיות מחמד או ילדים קטנים ועוד. לצורך תיקונים אלו, יש להיעזר בבעלי מקצוע אשר מומחים בכל הקשור לתיקון דלתות בצורה מקצועית, כך שתוכלו להמשיך ליהנות ממנה לאורך שנים רבות. חשוב לציין כי כל בעיה בצילינדר, חייבת להיפתר במהירות, על מנת שלא תתקלו במצב חירום בו הדלת לא תפתח כלל.