אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

גידול ואילוף כלבים


חושבים לאמץ כלב? הבאתם לבית כלב ואתם כמו כולם רוצים לתת לו חיים טובים? מתקשים בחינוך של הכלב? לא משתלטים עליו? תמיד טוב שיש מאלף כלבים מקצועי. הכנסת כלב לבית, היא ללא ספק שינוי מרענן ויכול להואיל רבות למשפחות עם ילדים קטנים או אנשים בודדים, כך שכלב יוכל להפיח אור ושמחה בבית. אך למרות הכיף הגדול לעיתים הקושי מגיע אחרי ההתלהבות של ימי ההתרגשות הראשונים. לאחר מכן, יש צורך לדאוג לכל צרכיו, אם זה לחפש אוכל מתאים עבורו, לרדת איתו לטיול כמה פעמים ביום, להוריד שערות מהספה, לרכוש לו משחקים ותכשירים שונים, לדאוג לו לחיסונים ונראה כי הרשימה עוד ארוכה.

מה קורה לגבי חינוך הכלב?

את הכלבים מומלץ להתחיל לאלף כבר בהיותו גור קטן ומתוק, על מנת שיציית לבעליו ויבין את הדרישות הבסיסיות שמוטלות עליו. החינוך שכלב יקבל על ידי מאלף כלבים מקצועי יעזור לכם רבות וגם תוכלו להפיק יותר הנאה ממנו. מאלף טוב יוכל לסייע לכם בכל הקשור לבעיות התאקלמות, חינוך לצרכים, לא לנשוך חפצים ורהיטים, לא לתקוף אנשים וכלבים אחרים ועוד.

כיצד תוכלו למצוא מאלף כלבים מקצוען?

התשובה היא בסבלנות רבה, וכמובן לבצע בירור מעמיק ולקבל המלצות. באתר שלנו 2144  תוכלו למצוא מגוון בעלי מקצוע המדורגים על ידי דירוג חברתי של לקוחות קודמים, כך שתכול להיות בטוחים כי בצעתם את הבחירה הנכונה.