אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

גדרות עץ לגינה


בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר אנשים חוזרים לפתרון הנוסטלגי בתחום הגידור שהוא- גדרות עץ לגינה יפיפיים במבחר רב של צבעי עץ, וזאת בשל המראה הכפרי המיוחד שהן מקנות לגינה. למרות שכיום ניתן לראות פתרונות נוספים לגידור שגם הם תפסו תאוצה כמו גדרות מאלומיניום או גדרות פלסטיק, אך נראה כי עדין אנשים רבים מעדיפים את המראה הכפרי המיוחד של גדרות העץ.

סיבה נוספת שבגינה אנשים נוטים לבחור יותר את גדרות העץ הנוסטלגיות, היא בעיקר בזכות המראה שלהן, שהרי הן יוצרות מראה המושך מאד את העין, ונותן לחצר אווירה כפרית ומיוחדת ששום חומר אחר לא משתווה לו. כמו כן, גדרות עץ המודרניות שמייצרים כיום משתלבות בצורה האידיאלית בגינה ונותנות לה מראה מיוחד שלא ניתן להתעלם ממנו.

היתרונות של גדרות עץ לגינה

עניין התחזוקה של הגינה, הוא גם ככה לא פשוט לאור העובדה כי יש צורך להשקות אותה כמעט מידי יום, לסלק צמחים יבשים, לנקות ועוד מגוון רב של פעולות, כך שכאן גדרות העץ זוכות ליתרון רב בשל התחזוקה הקלה שלהן – כך תוכלו ליהנות ממראה מיוחד שיישאר לכם לאורך זמן.  את גדרות העץ מומלץ לצבוע אחת לשנה – שנתיים או בהתאם לצורך, כדאי לצבוע את הגדר בשמן מיוחד לעץ מכיוון שהוא חשוף במרבית ימות השנה לשמש, כך השמן ישמור על איכות העץ והגדרות יאריכו ימים.