אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

גבס בסלון


צבעי - צבע וסיוד - צבעים צביעת דירות

חומר הגבס לא בכדי הפך לשם ודבר בעולם העיצוב ונראה כי מעצבי פנים ואדריכלים מציעים ללקוחותיהם לאבזר את ביתם בנישות מרהיבות של גבס בחלל הסלון, על מנת לקבל מראה שיק ויוקרתי מאין כמוהו. מחומר הגבס ניתן ליצור מגוון רב של יצירות אשר נראות ממש כמו ריהוט לכל דבר לדוגמא – בניית מדפים, ספריות, מזנונים רגילים או תלויים, בניית חללים להנחת פרטי נוי, מחיצות, תקרות גבס מרשימות, ניתן להנמיך תקרה ועוד מגוון רב של מוצרים מרהיבים שיקנו לחלל הסלון שלכם מראה מיוחד במינו.

עבודות גבס מתבצעות כיום על ידי קבלני גבס שהם אמנים לכל דבר ועניין ומבצעים עבודות מרשימות במינימום זמן וללא לכלוך רב בחלל. מסיבה זאת, נראה כי יותר ויותר אנשים מעדיפים את עבודות הגבס על פני הבנייה המסורתית המוכרת. היתרונות של שילוב עבודות גבס בחלל הסלון הן רבות ונראה כי אחד היתרונות הבולטים הוא- העובדה שמדובר בחומר זול יחסית, כך שכל אחד יכול להרשות לעצמו ליפות את חלל הסלון ביצירות גבס משובחות.

מגוון רב של דקורציות מרשימות

כאשר מדברים על עבודות גבס לסלון למעשה מתכוונים למגוון רב של צורות ועיצובים מרשימים אשר ניתן לבצע אותם על ידי קבלני גבס אשר מחזיקי בציוד מתקדם ליצירת יצירות אלו. עם המבחר הרב והדוגמאות הרבות של עבודות הגבס, בטוח שתמצאו את  המראה המיוחד שתמיד רציתם בחלל הסלון שלכם.