אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

בניית משקופים


נגרות בניין

נגרות בניין כוללת מגוון רב של יצירות מעץ, אם זה משקופים, דלתות, חלונות עץ, ארונות מטבח, ארונות קיר ועוד. כאשר מדברים על בניית משקופים נראה כי מדובר על עבודה מרובה אשר דורשת בנייה יסודית אשר מתאימה בקפידה לגודל הפתחים ולדלתות שיורכבו לאחר מכן. אם בעבר היו משקופים פשוטים, נראה כי כיום ניתן למצוא משקופים יפיפיים אשר מעוצבים בהתאם לבנייה המודרנית בבתים חדשים. עבודת בניית משקופים נעשית בבתים חדשים, משרדים, תעשיות ובמקומות בהם מבצעים שיפוץ כללי ומבנים ובנייתם מחדש, או כאשר מעוניינים להחליף את דלתות הבית לחדשות והדלת החדשה אינה תואמת למשקוף מבחינת גודל או מבחינת עיצוב, כך שיש לבנות משקופים חדשים.

את עבודות אלו, מבצעים נגרים אשר בונים בנגריה את המשקופים בהתאם למידות שהוזמנו והם מרכיבים אותם בפועל בשטח. במקרים מסוימים, ניתן להדביק על המשקוף הקיים משקוף חדש על מנת שהוא יתאים בקפידה לדלת. סוג נוסף של משקופים הקיימים בשוק בעיקר לדלתות פנים, נקרא – משקוף חובק. מדובר על משקוף ייחודי אשר תפקידו להקל את התקנתן של דלתות פנים בתוך הבית כאשר קיימים קירות גבס. למעשה, בעבודה זאת יש צורך להוסיף מסגרת עץ שתיתן תמיכה למשקוף והוא מותקן על גבי קיר הגבס ולמעשה "מחבק" אותו. מכאן נגזר שמו – "משקוף חובק". במשקוף זה ניתן להשתמש גם לצורך דלתות חוץ כמו דלתות למחסן או לדלת הראשית לבית

עבודות עץ למבנים

עבודות עץ למבנים, הן למעשה עבודות נגרות אשר מתבצעות על ידי נגרים מוחים אשר מרכיבים מוון רב של מוצרים במבנים חדשים או למבנים בהם מבצעים שיפוץ יסודי. עבודות אלו הן מגוונות ויכולות להיות רבות כמו: בניית משקופים, דלתות עץ, נישות מקובעות מעץ, ארונות קיר מקובעים, חלונות עץ, ארונות מטבח מעץ, דקים למרפסות, פרגולות קבועות ועוד מגוון רב של עבודות. חשוב לציין כי עבודות אלו חייבות להתבצע על ידי נגרים מוחים אשר מגיעים למבנה ולוקחים חלק מתכנונו, הן מבחינת מידות תואמות והן מבחינת התאמת העיצוב של עבודות אלו לסגנון העיצובי של המבנה.

אם נביט רגע לעבר הלא ממש רחוק, נראה כי עבודות אלו היו מגיעות כחלק אינטגרלי מהמבנה, כלומר הקבלן היה זה שבוחר את העיצובים והחומרים, אך כיום אנשים אינם מסתפקים בסטנדרט של הקבלן, אלה הם מעוניינים לעצב את ביתם בדיוק כפי שהן רוצים והם מזמינים את עבודות הנגרות באופן פרטי.

מגוון סוגי עץ

בעבודות נגרות, ניתן למצוא סוגים רבים של עץ, אם זה עץ אדום, עץ אורן, עץ איפאה, עץ לבן, דובדבן, אלון ועוד מגוון רב של סוגים. על מנת לבחור את סוג העץ המתאים בקפידה לאופי המבנה ולסוג העבודה שתצטרכו, הרי עץ ממנו מייצרים משקופים או ארונות מטבח, הוא לא אותו סוג העץ איתו בונים פרגולו. לכן, תוכלו להיעזר בנגרים אשר יסייעו לכם בנושא.