אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

בניית דקים בהתאמה אישית


דקים הם פתרון נהדר לשילוב בגינה או במרפסת שמש בשל יתרונותיהם הרבים. בואו נפרט את היתרונות של רצפת הדק: ראשית, מדובר ברצפה חמימה שאינה סופגת חום, כך שניתן להתהלך עליה ברגליים יחפות בכל ימות השנה, שנית – המראה שלה כפרי, כך שהוא משתלב היטב עם הצמחייה בגינה וכלל האלמנטים סביב. אך היתרון הבולט בבניית דקים שהופך אותו לפופולרי וכל כך מבוקש הוא – העובדה שמדובר בחומר חזק, איכותי ועמיד בפני מזג האוויר. את רצפת הדק ניתן לבנות באופן אישי על פי העיצוב הרצוי ולכסות כל שטח שתרצו וזאת מבלי לפגוע בעיצוב הגינה או באלמנטים סביב.

תחזוקת רצפת הדק

רצפת דק היא קלה ביותר לתחזוקה, מה שמגביר את הפופולריות שלה ואת הביקוש הרב שלה בשוק. את הרצפה ניתן לנקות בקלות רבה על ידי סמרטוט לח, והיא נראית ממש כמו חדשה. אך על מנת לשמור על המראה המיוחד של העץ לאורך שנים רבות, חשוב כל תקופה מסוימת (על פי הוראות היצרן וסוג העץ) למרוח שכבת סילר או שמן עץ על מנת להקנות לרצפת הדק מראה מבריק וחדש, כאילו הוא הורכבה ממש זה עתה.

את רצפת הדק ניתן למצוא בעיצובים וצבעים שונים, חלקם מגיעים כפלטות עץ ישרות או בצורות שונות על פי חיתוכים מסוימים, כך שתוכלו להתאים אותה לכל גינה בהתאמה אישית.