אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

בייביסיטר לילדים


גם כשיש ילדים קטנים בבית חשוב לצאת ולהתאוורר מידי פעם עם בן הזוג בבית קפה או במסעדה טובה, אך הבעיה מתחילה כאשר אנו מתחילים לחפש ביבי סיטר לילדים הקטנים ולעיתים חוששים מעט ממשהו לא מוכר שיטפל בילדנו ובכלל ישהה במרחב הפרטי שלנו. לעיתים ניתן להיעזר גם בבני משפחה, אך לצערנו לא לכולם יש את האופציה של גיוס בני משפחותיהם וחבריהם לצורך שירותי ביבי סיטר, אם זה בגלל מרחק או ממגוון סיבות אחרות. עבור אלה מאיתנו שצריכים למצוא בייביסיטר אמינה, כזאת תהיה אחראית ותדע לשמור היטב על הילדים היקרים לנו מכל, קצת קשה לדעת איפה להתחיל לחפש בייביסיטר. כמובן שאם מדובר ביבי סיטר קבועה, אנשים רבים מראיינים כמה מועמדות ואז מחליטים את מי לבחור, אך כאשר מדובר ביבי סיטר זמנית, הדבר מסובך יותר.

חלק מאיתנו אולי נוטים לחפש ביבי סיטר על ידי המלצות מחברים או מכרים, דרך פרסום בעיתון מקומי, דרך מודעות דרושים או במגוון שיטות אחרות המקובלות כיום.

חשוב לציין כי שירותי שמרטפות, הוא לא עניין של מה בכך ודורש זמן רב עד שתמצאו את האחת שתתחבר לילדים ותקנה לכם שקט נפשי כאשר היא נמצאת לבדה עם הילדים. לכן, בעת הבחירה יש לשים לב לפרמטרים הבאים: בדקו את ניסיונה, קבלו המלצות ממכרים או לקוחות קודמים, בדקו אם היא ניידת או שיש צורך לאסוף אותה, בדקו כי היא מתגוררת סמך לביתכם, בדקו שהיא זמינה גם לשעות מאוחרות שאתם יוצאים לאירוע ועוד טיפ קטן – בדקו אם היא לא יכולה, יש לה להמליץ על חברה טובה.

מטפלת לילדים

בעידן בו אנו עובדים עד שעות מאוחרות, אנו מכירים את הקושי הרב במציאת מטפלת לילדים שתיקח אותם מהגנים או שתשמור על תינוקות קטנים כאשר אתם בעבודה, או בשעות הערב כאשר אתם מעוניינים לצאת לאירוע או בילוי מהנה. יש לא מעט סוגי מטפלות בשוק, ישנן מטפלות שמחזיקות בביתן תינוקייה ובה הן שומרות על כמה תינוקות, או שישנן מטפלות לילדים ששומרות רק על ילד אחד בביתן או בביתכם לפי דרישה כמובן. בחירת מטפלת לילדים קבועה, היא לא עניין של מה בכך, הרי אנו שומעים בחדשות מגוון רב של מקרים מצמררים על מטפלות חסרות אחריות, לכן יש צורך לבחור את המטפלת בקפידה ותמיד כדאי שתשמור על הילדים בביתכם וגם מומלץ להתקין מצלמות אבטחה.

בעת בחירת מטפלת לילדים, חשוב לייחס חשיבות לפרמטרים הבאים שיבטיחו לכם בחירה נבונה: בדקו את ניסיונה של המטפלת, קבלו תמיד המלצות מלקוחות קודמים, בדקו את עברה של המטפלת, בצעו ראיון אישי איתה, בדקו אם יש לה כימיה עם הילד, בדקו את הזכויות הסוציאליות המגיעות לה על פי חוק, בדקו את הזמינות שלה ואם היא יכולה להגיע לעיתים גם בערבים אם אתם מתכננים לצאת לבילוי ועוד פרמטרים אחרים החשובים לכם.