אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ביובית מחירון


ביובית שאיבות ביוב

ביובית מחירון 24/7

חייגו עכשיו

073-2331428 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה חינם

Form image

שירותי ביובית

מדי פעם, אנחנו נתקלים בסתימות בביוב או בתקלות אחרות במערכת זו אשר לא ניתן להתמודד עמן בעזרת שרברב. במקרים אלה, מדובר בתקלה מורכבת אשר לאינסטלטור אין הציוד והיכולות המתאימים על מנת לפתור את הבעיה.  
עבור מקרים אלה, הפתרון הזריז, האיכותי והיעיל ביותר הוא הזמנת שירותי ביובית. הזמנת שירותים אלה כוללת צוות מומחים בתחום אשר מסוגלים לאבחן במהירות את הבעיה הקיימת ולמצוא את הדרך הטובה ביותר לתקנה. צוות מקצועי יאתר בקלות תקלות שונות במערכת הביוב, כולל תקלות מורכבות לאבחון אשר מצריכות שימוש בציוד טכנולוגי משוכלל.
טיפול בתקלות ע"י איש מקצוע הוא חשוב ביותר, שכן ניסיון לפתור תקלות אלו באופן עצמאי לרוב יגרום יותר נזק מתועלת. על כן, כאשר מתרחשת תקלה במערכת הביוב – אל תתמהמהו והזמינו מיד חברה מקצועית המתמחה בשירותי ביוב.

ביובית

ביובית היא משאית ביוב שעליה מורכב מיכל ניקוז גדול המורכב משני חלקים – יחידת שאיבה ויחידת לחץ. שני החלקים הללו מאפשרים לביובית לבצע מגוון תיקונים וטיפולים הנוגעים למערכת הביוב. יחידת הלחץ של הביובית מסוגלת להזרים מים בכמות גדולה ובעוצמה גבוהה מאוד. כך, היא מסוגלת לפתוח סתימות ביוב גדולות ולבצע ניקיון יסודי של הביוב.
יחידת השאיבה של הביובית כוללת משאבת ואקום המאפשרת לביובית לבצע פעולות שאיבה בעוצמה גבוהה. כך היא מסוגלת לתקן נזקים שקיימים במערכת ולשאוב הצפות מים, בורות ביוב, בורות שומן וכו'.

הביובית מיועדת לסתימות גדולות ומורכבות בביוב ולא בסתימות שגרתיות של צנרת הבניין. שימוש בשירותיה של ביובית נפוץ בעיקר במפעלים, במשרדים, בצנרות מרכזיות של בנייני מגורים או עבור סתימות שנוצרו בביוב של העיריה.

משאית הביוב מאפשרת ניקיון איכותי ויעיל של מערכת הביוב, מאפשרת פתיחת סתימות ומונעת ריחות רעים ונזק למערכת. שירותיה של ביובית כוללים:
צילום קווי ביוב, שטיפת קווי ביוב, פתיחת חסימות בלחץ גבוה, שאיבת ביוב, שאיבת בורות שומן, שאיבת הצפות והסרת שורשים מהביוב.

עלות ביובית

עלות שירותי ביובית אינה קבועה והיא משתנה בהתאם למספר גורמים:
היקף העבודה, הגישה למקום העבודה, זמן העבודה, עומק ההצפה (במקרה של הצפה) ואורך הביוב. לרוב, המחירים עבור שירותי ביובית נעים בין כמה מאות שקלים לכאלפיים שקלים, בהתאם לפרמטרים שצוינו קודם לכן.

אם אתם זקוקים לאחד מהשירותים שהזכרנו, הזמינו עכשיו שירותי ביובית באמצעות המערכת שלנו, באתר או דרך הטלפון. באמצעות המערכת, תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע איכותיים, אמינים ומובילים בתחומם.