אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

בחירת מורה פרטי לערבית


הגעת להחלטה נבונה. מברוק. אתה רוצה לקחת לעצמך מורה פרטי לערבית. ישנו מבחר גדול מאוד של מורים, איך תדע לבחור מורה שבאמת יעזור לך להגיע לתוצאות מספקות תוך זמן סביר? אתר 1244 עומד לשירותך הן בהצעת המבחר והן בבחירה הנכונה. בחירת המורה המתאים חשובה כי אתה הולך להשקיע לא מעט כסף, ואתה רוצה, ובצדק, שההשקעה תהיה מוצדקת.

מה התכונות הנדרשות למורה פרטי לערבית?

חשוב להבין שלא כל מי שיודע ערבית בהכרח גם יודע ללמד ערבית. היכולת ללמד קשורה לתכונות כמו תקשורת בין אישית טובה, אינטליגנציה, גמישות המאפשרת למורה להתאים את עצמו לתלמיד המסוים (שהוא אתה!) ולא ללמד רק לפי שיטה אחת נוקשה ושבלונית, ובעיקר דרוש ניסיון. ככל שהמורה מנוסה יותר כך סביר שהוא יודע ללמד טוב יותר. אם כי יש יוצאים מן הכלל לכאן ולכאן. גם סטודנט צעיר ומוכשר יכול להיות מורה מצוין.

חשוב לא פחות שהמורה יהיה נעים הליכות וסבלני, כך תרגיש נעים ובטוח במחיצתו. רק לימוד הנעשה באווירה נינוחה יכול להצליח.כמובן שלמורה לערבית ששפת אימו היא ערבית יש יתרון. אך יש גם מורים יהודים ששפת אימם אינה ערבית השולטים מצוין בשפה ומלמדים נהדר.

איך נדע אם המורה הוא טוב?

ישנה חשיבות עליונה לבדוק עם המורה כבר בשיחה הטלפונית, האם הוא נותן שיעור לדוגמא. ישנם מורים פרטיים הנותנים שעור לדוגמא, במחיר מוזל או ללא תשלום בכלל. במידה ולא, כדאי לבקש מהמורה להיפגש לשיחת הכרות קצרה בארבע עיניים, כדי להתרשם כמה שאפשר מאישיותו .

גם פרמטר המחיר הוא חשוב. אין שום סיבה לבחור מורה הלוקח מחיר כפול ממורה אחר וזה לא אומר שהוא מורה טוב יותר. מצד שני נכון שהמורים המנוסים והמבוקשים מעיזים לבקש מחירים גבוהים יותר לכן גם מחיר זול עשוי להיות חשוד. מחירי מורה פרטי לערבית נעים בין 70 ל130 ₪ לשעה.

כדאי מאוד לפנות למורה שקיבלת עליו המלצות. גם בתחום זה אתר 2144 עומד לשירותך. אנו נמליץ לפניך על המורים המתאימים ונספק רשימה של מורים המציינים בפרסום שלהם כי הם בעלי המלצות.

לסיכום: הפרמטרים החשובים הם: מורה מנוסה, מבוקש, שהמחיר שהוא מבקש סביר, ששולט בשפה, בין שהיא שפת אימו ובין אם הוא השקיע שנים רבות בלימוד השפה. ומעל כל הפרמטרים עומד המפגש האישי עם המורה וההמלצות שאתם מקבלים עליו לפני שמתחילים ללמוד.

בהצלחה!