אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

בחירת מורה לאנגלית


המורה לאנגלית הוא אולי המקצוע המבוקש והנפוץ ביותר בלימוד המשלים. יותר ויותר תלמידים בוגרי תיכון וחיילים משוחררים מרגישים צורך להשלים את לימודי האנגלית שלהם ולהגיע לרמה יותר גבוהה בשליטה בשפה.

מדוע כל כך חשוב ללמוד אנגלית?

  • השפה האנגלית היא השפה הנפוצה והחשובה ביותר בעולם בכל הנוגע לעסקים, כלכלה, ותרבות הפנאי;
  • לימוד אנגלית נועד לעזור לדוברי עברית לתקשר עם העולם, גם כאשר מדובר בקשר עם אנשים שאינם מגיעים ממדינות דוברות אנגלית;
  • כל הרשתות החברתיות שהפכו להיות כל כך פופולאריות לאחרונה מתנהלות באנגלית, וכך גם רוב האתרים הנחשבים, כמו גוגל ו YNET;
  • באמצעות השפה האנגלית נוכל לנהל שיחות עם קרובים ורחבים ברחבי העולם, באמצעות תוכנותSKYP וMSN .

באיזה מורה לאנגלית נבחר?

בישראל יש היצע גדול ומבחר גדול מאוד של מורים לאנגלית. בחירת המורה המתאים חשובה, שהרי אנחנו עומדים להשקיע לא מעט זמן כסף, ומעוניינים להצדיק את ההשקעה.

לא כל מי שיודע אנגלית גם יודע ללמד אנגלית. מורה טוב לאנגלית ניחן בתכונות כמו תקשורת בין אישית טובה, אינטליגנציה, גמישות מחשבה, התאמת השיטה הנכונה לתמיד הנכון ובעיקר עליו להיות בעל ניסיון. ככל שהמורה מנוסה יותר כך סביר שהוא יודע ללמד טוב יותר. חשוב לא פחות שהמורה יהיה נעים הליכות וסבלני. מרה שמלמד באווירה נינוחה ונעימה יצליח טוב יותר ממורה זעפן וקפדן.

 

איך נדע אם המורה הוא טוב?

חשוב מאוד לבדוק אם המורה נותן שיעור לדוגמא, אם יש לו המלצות מתלמידים שלמדו אתו, ומכל מקום כדאי להיפגש לשיחת הכרות קצרה בארבע עיניים, כדי להתרשם כמה שאפשר מאישיותו .

גם פרמטר המחיר חשוב. אין כל סיבה לבחור מורה הלוקח מחיר כפול, משום שזה לא אומר שהוא מורה טוב יותר. מצד שני נכון שמורים מנוסים ומבוקשים לוקחים מחירים גבוהים יותר, לכן גם מחיר זול מדי עשוי להיות חשוד.

ואחרי כל אלה, איך תדע לבחור מורה שבאמת יעזור לך להגיע לתוצאות מספקות תוך זמן סביר? אתר 1244 עומד לשירותך הן בהצעת המבחר והן בבחירה הנכונה. אנו נמליץ לפניך על המורים המתאימים ונספק רשימה של מורים בעלי המלצות.