אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

בוטוקס בשפתיים


ישנן נשים אשר נולדו עם שפתיים דקיקות ומעוניינות לעבות אותן על ידי מילוי בוטוקס לשפתיים כדי לקבל מראה חושני יותר ואסתטי. מעבר לכך, השפתיים נוטות לסבול מנזקי שמש אשר משפיעים על הדיבור והביטוי, וגורמים להתפתחות של קמטים וחריצים בשל הזדקנות עור הפנים, כך שהשפתיים הן האזור הראשון שבו מתחילים להופיע קמטים. הזרקת בוטוקס לשפתיים, התפרצה בסערה לעולם האסתטיקה הרפואית ונראה כי נשים רבות פוקדות זו אחר זו קליניקות רבות ברחבי הארץ על מנת לעבות את השפתיים ולקבל מראה צעיר וחושני. הבוטוקס הינו יעיל גם לעיבוי השפתיים וגם להעלמת הקמטים שנוצרים סביב הפה, כך שטיפול ממוקד באזור זה יכול להוביל לתוצאות טובות.

מטופלים המקבלים זריקות בוטוקס באזור השפתיים ועל השפתיים, זוכים לטיפול קל ומהיר, מה שמאפשר להם להמשיך בפעילויותיהם היומיומיות לאחר הטיפול וזאת באופן מידי, ללא תקופת החלמה וללא כאבים כלל.

למי מיועד טיפול בוטוקס לשפתיים?

בוטוקס לשפתיים, מיועד לכל אישה ולכל גבר אשר מעוניינים בשפתיים מלאות יותר, אך נראה כי דווקא נשים בסביבות גיל 40 מעוניינות יותר בטיפולים אלו, מאחר שבגילאים אלו מתחילים להופיע קמטים סביב אזור השפתיים וכל אחת יכולה לבחור את העובי הרצוי, בין אם היא רוצה מראה טבעי או בין אם היא רוצה לקבל שפתיים חושניות ומלאות יותר.