אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

בובקט קטן


בובקט - השכרת בובקט

בובקט הוא כלי עבודה יעיל לצורך חפירות ובכלל וצורך מגוון רב של עבודות בנייה. הוא מכשיר הנדסי יעיל אשר מסייע לעובדים בשטח בעת עבודת בתחום הבנייה. קיימים גדלים שונים של בובקט, כאשר מיני בובקט משמש כפתרון מצוין במקומות צרים בהם לא ניתן לעבוד עם בובקט בגדל סטנדרטי. בבובקט יכול לנהוג רק אדם שהוסמך לכך, כלומר שעליו להחזיק בידיו רישיון לנהיגה במכונה ניידת. על מנת להשיג רישיון זה, יש צורך להיות בעל רישיון נהיגה בטרקטור בדרגה אחד, או להחזיק ברישיון רישיון נהיגה בדרגה B ורישיון נהיגה שהינו מעל לדרגה B, אך על המחזיק ברישיון זה לעבור קורס לנהיגת מכונה ניידת במרכזי הדרכה שאושרו על ידי משרד התחבורה.

בובקט קטן או בגודל סטנדרטי הוא כלי חשוב מאוד בתחומי הבנייה כמו למשל- בעבודות בנייה שונות, באתרי עבודה, בעבודות עפר, עבודות תשתיות ומשמש בעיקר לחפירת בורות והריסת קירות או מבנים ישנים לצורך בנייה חדשה. הבובקט הקטן הינו משמש לחברות בנייה, לקבלנים, לעובדים באתרי עבודה ומהנדסים רבים.

למה משמש בובקט קטן?

בובקט קטן יכול להיות פתרון נהדר כאשר מדובר במקומות שבהם הגישה אליהם עבור בובקט סטנדרטי היא קשה מאוד עד בלתי אפשרית בשל המקום הצר, כך שבמקרים הללו עושים שימוש במיני בובקט, שהוא גם קל מאוד לשינוע ממקום למקום והוא מבצע עבודה באותה רמת איכות של בובקט סטנדרטי.