אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

היתרונות בהתקנת מערכות אינטרקום כריזה ואזעקות


התקנת אינטרקום - תיקון אינטרקום

אם הינך תוהה לגבי התקנת מערכת אינטרקום כריזה ואזעקות בביתך, בוודאי שמעת לא פעם ולא פעמיים על החשיבות הרבה שלה בין אם מפיהם של אנשי מכירות מנוסים ובין דרך חברים וקרובי משפחה אשר אומרים לך שאין דבר חשוב יותר מזה. במידה ואתה זקוק להסבר מפורט יותר אודות היתרונות, יש לחלק אותם לשלוש קטיגוריות עיקריות: בטיחות אישית, אבטחת הנכס ותקשורת.

בטיחות אישית

כמה פעמים התעכבת מאחורי העינית הקטנה שבדלת, בניסיון לזהות את האדם העומד מאחוריה, או חששת שבנוסף לאותו אדם ישנו גורם עוין כלשהו המסתתר מטווח ראייתך המצומצם וממתין לזינוק עם פתיחת הדלת? התקנת מערכת אינטרקום חיצונית עם מצלמות אבטחה, מאפשרת לך טווח ראייה נרחב יותר של הכניסה לביתך ויכולת אבחנה ותקשורת עם האדם העומד מאחורי הדלת מבלי לגשת פיזית לשם אלא באמצעות שימוש בכל אחת מנקודות האינטרקום הפנימיות בבית.

אבטחת הנכס

במקביל להתפתחות הטכנולוגיה בייצור דלתות כניסה מפלדה איתנה וסורגים חזקים יותר, כך גם התפתחו שיטות הפריצה השונות והדבר הביא בעלי בתים רבים לחיפוש אחר פתרונות אבטחה לשמירה על נכסיהם וחיי האנשים הקרובים בחייהם. התקנת מערכת אזעקה כחלק ממערכת האבטחה הבייתית, אשר יכולה לכלול חיישני מגע ושבר ליד החלונות, מצלמות אבטחה סמויות בשטח הבית וחיבור ישיר לחברת האבטחה, משדרגת משמעותית את אבטחת הנכס והנפשות החיות בתוכו.

תקשורת

רכישת מרכזיות טלפון ומערכת אינטרקום וכריזה פנימית מאפשרת תקשורת טובה ופשוטה יותר בין דיירי הבית ובינם לבין האנשים בחוץ. היתרון הוא בשקט היחסי הנוצר בחלל הבית שכן, במקום קריאות בקולי קולות לבן או בת הזוג והילדים, התקשורת בין החדרים מתבצעת דרך מערכת האינטרקום והכריזה הפנימית בבית.