אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אינסטלטור 24 שעות


אינסטלטור-שרברב

אינסטלטור מומלץ 24/7

חייגו עכשיו

073-2331486

או מלאו פרטים

Form image

שירותי אינסטלציה הם מגוונים ומכילים בתוכם שירותים רבים הקשורים לבעיות שונות בצנרת המים, אם זה בבתים פרטיים או בבניני מגורים. למעשה, שירותי אלו הם מגוונים אך העיקריים הם – טפטוף ברזים, צינורות סתומים או מערכת ניקוז חסומה. אם הנכם סובלים מהבעיות הללו, תוכלו לנסות לתקן זאת בשיטת "עשה זאת בעצמך" אך זכרו כי ללא ידע והכלים הנכונים, לעיתים לא ניתן למגר את תופעות אלו לטווח אורך, אלה רצוי מראש להיעזר באינסטלטור מומחה שיסייע לכם לפתור את הבעיה בצורה מקצועית.

תקלות חירום

יש לא מעט מקרי חירום בהם אנשים זקוקים באופן מידי לשירותי אינסטלציה כמו – בעיות בצנרת הראשית שיכולות להיות סתימות במערכת הניקוז, ברזים פגומים ומטפטפים, שירותים מקולקלים או סתומים, ראשי מקלחת שבורים, האטה בזרימת המים, נזילות מים וצינורות רועשים או חלודים, הכנת מערכת המים לקראת החורף או מקרי חירום כמו פיצוץ בצינורות המים שלא ניתן בשום דרך לעצור את זרימת המים. במקרים הללו ובעוד רבים אחרים, כדאי לפנות למומחה שירותי אינסטלציה בעל ניסיון רב אשר יתקן לכם את הבעיה בצורה מקצועית.

בבחירת בעל המקצוע, חשוב לוודא כי הוא בעל ניסיון רב בתחום הספציפי לו תרצו שירות וכמובן לבדוק היטב מחירים על ידי בחינה של בעלי המקצוע בחברתנו אשר מדורגים בדירוג חברתי של לקוחות קודמים שקיבלו שירות. 

אינסטלטורים מומלצים ברחבי הארץ: (בחר באזור הרצוי)
אינסטלטור בחיפה        אינסטלטור בירושלים       אינסטלטור באשדוד     אינסטלטור באשקלון     אינסטלטור בהרצליה    אינסטלטור בראשון לציון     אינסטלטור בתל אביב       אינסטלור בחולון   אינסטלטור בבת ים    אינסטלטור ברחובות    אינסטלטור בנתניה    אינסטלטור ברמת גן     אינסטלטור בפתח תקווה