אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אימפוטנציה


אימפוטנציה היא תופעת אין אונות המוכרת אצל גברים ותופעה זאת זוכה להכרה בעולם הרפואה, מה שמאפשר לטפל בה במגוון רב של דרכים, על ידי טיפולים שונים. אומנם גברים רבים רואים בתופעה זאת כמשהו שלילי לחלוטים, אך חשוב לדעת כי תופעה זאת מוכרת וכיום כל אחד מחמישה גברים בגילאים שונים (כמובן שבגיל מבוגר יותר תופעה זאת מוכרת יותר) עלול לסבול מאימפוטנציה הן באופן זמני והן כתקופה מתמשכת ואף קבועה. נכון שתופעה תופעה זאת אינה נעימה כלל ללוקים בה ויכולות לפגוע רבות בתפקוד המיני עם בת הזוג, היא יכולה לגרום לירידה בביטחון העצמי ובמקרים קיצוניים אך לגרום לחרדות ודיכאונות. 

אך לשמחתנו הרבה, חוקרים רבים פתחו לא מעט פתרונות בדמות כדורים וטיפולים שונים אשר יעילים למיגור התופעה ולשיפור חיי המין בקרב הלוקים באימפוטנציה, חלק מהטיפולים הינם טבעיים לחלוטין וחלקם הם כימיים כדוגמת כדור "ויאגרה" המוכר היטב בשוק. גברים אשר התנסו בתרופות אלו, זוכים לחזור לחיי שגרה ולשפר את התפקוד המיני שלהם.

אימפוטנציה יכולה להיות מגוון בעיות שונות כמו – אין אונות, חוסר בזקפה, שפיכה מוקדמת ועוד. הם נגרמים כתוצאה ממשברים, מבעיות נפשיות שונות, דיכאונות, בעיות בזוגיות, מחרדות, מטראומה נפשית ועוד. מעבר לכך, תופעה זאת יכולה לקרות גם בשל בעיות פיזיולוגית שונות כמו – עייפות, השמנה, ירידה בטסטוסטרון לחץ דם גבוהה ועוד.