אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

איך תוכלו לשמור על תקינות המזגן בביתכם?


זה לא סוד כי מזגן הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ונראה כי אנשים משתמשים בו גם בימי הקיץ החמים כאשר השמש יוקדת בחוזקה וגם בימים הקרים של החורף. אם כך, נראה כי כל תקלה במזגן יכולה להיות מתסכלת ביותר לבעלי הבית, עד שלעיתים לא ניתן לשהות כלל בחלל ללא מזגן. במקרים אלו, טוב שיש טכנאי מזגנים זמין לכל צרה. אך כיצד תוכלו לשמור על המזגן ולמנוע תקלות שונות? בואו נראה:

ראשית, עליכם להכיר את המזגן בביתם. הצעד הראשון שעליך לקחת בטרם ניגשים לתקן את המזגן או לתפעל אותו, הוא לקרוא היטב את המדריך למשתמש, אותו קיבלתם ברכישת המזגן, וזאת בשביל להכיר היטב את סוג המזגן שברשותכם ולוודא אם מדובר בתקלה שניתן לפתור באופן עצמאי או שיש להזמין טכנאי מזגנים.

שנית, עליכם לנקוט בכל אמצעי הבטיחות הקיימים על מנת, להימנע מפגיעה או פציעה כתוצאה משימוש במזגן. שמרו על ערנות וודאו כי הכבלים אינם חשופים ויכולים להוות סכנה לילדים קטנים. דבר נוסף, חשוב לנקות את החלקים הנראים לעין, שהרי האבק המצטבר במזגן הינו הזמנה פתוחה להצטברות חיידקים שבעת הפעלתו, יכולים להתפזר באוויר לפגוע באופן משמעותי לבריאות הנוכחים בחדר. את מכסה המזגן כלומר את הרשת יש לנקות כל תקופה מסוימת, בין אם באמצעות מברשת ניקוי או מטלית ובין אם תחת זרם המים בכיור, בטרם החזרתו למקום.