אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

איטום גגות מרוצפים


איטום גגות - יריעות ביטומניות - זיפות גגות

איטום גגות מרוצפים

חייגו עכשיו

073-2331447

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

איטום גגות

לפני תחילתה של עונת החורף, חשוב לבצע מספר הכנות על מנת לשמור על מהלך תקין של שגרת היומיום. אחת ההכנות המשמעותיות ביותר שיש לבצע היא לוודא את אטימותו של הגג. איטום הרמטי של הגג או של מרפסת הגג הוא קריטי עבור איכות החיים. ללא איטום, עלול להתרחש נזק רב, הן לגג והן לבניין עצמו, אשר יגרור הוצאות כלכליות מיותרות.

על מנת להימנע מנזק מסוג זה, חשוב להתכונן היטב לפני תחילת עונת הגשמים. הכנה זו באה לידי ביטוי באיטום איכותי.

איטום גגות מרוצפים  

בבתים רבים בישראל, ישנם גגות מרוצפים. עובדה זו עלולה להיראות כבעיה בכל הנוגע לנושא האיטום אך זהו אינו המצב. קיימות שתי שיטות להתמודדות עם המצב:
11. שיטה ראשונה כוללת הרמת כל המרצפות, הכנת השטח, יצירת שכבת איטום חדשה וריצוף מחדש. שיטה זו אמנם מבטיחה תוצאות איכותיות ביותר לטווח הארוך אך היא מחייבת התעסקות רבה, בלגן והוצאות כספיות גבוהות במיוחד. שיטה זו מומלצת בעיקר כאשר קיימת בעיה כלשהי עם המשטח הקיים – מגבלת משקל או גובה, משטח בלתי יציב וכדומה.    
22. קיים פתרון נוסף ויעיל ביותר אשר עלותו נמוכה משמעותית ואורך פחות זמן. משמעות פתרון זה היא איטום הגג המרוצף ללא הרמת הריצוף. תהליך זה מהווה חיסכון משמעותי בזמן ובכסף, שכן הוא אינו כולל התעסקות במרצפות או פירוקן. בשיטה זו, האיטום עצמו מבוצע על גבי הריצוף הקיים ושכבת האיטום מהווה השכבה הסופית של המשטח.

איטום הגג לא הרמת הריצוף

איטום גגות ללא הרמת המרצפות מתנהל באופן הבא:

ראשית, יש לבצע ניקיון יסודי ומקיף של כל שטח הגג.
לאחר מכן, יוצרים מרווחים בין המרצפות ובין הפנלים לריצוף לעומק ורוחב של כ-44 מ"מ באמצעות דיסק חשמלי. אחרי יצירת המרווחים, או ההפוגות, ממלאים אותם בחומר איטום וכן אוטמים את כל החיבורים בין הפנים לריצוף. חשוב להקפיד על איטום מחדש סביב פתחי המרזבים, משקופי הדלתות ובמקומות בעייתיים אחרים.

לפני שאתם בוחרים כיצד לאטום מחדש גג מרוצף, אנחנו מציעים לכם להתייעץ עם מומחה בתחום. איש מקצוע אמין ומיומן המתעסק בנושא יוכל לסייע לכם לבחור את שיטת האיטום העדיפה והמומלצת ביותר עבורכם.