אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

אחסון ציוד דירה


אחסון לדירות

מכרתם דירה ועדין לא מצאת חדשה? משפצים את הבית? נוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה ורוצים לשמור על הרכוש? ירשתם תכולה ואין לכם היכן לאחסן אותה?  נראה כי אתם צריכים מקום לאחסון תכולת הדירה. כיום, יש לא מעט אנשים הזקוקים לאחסון תכולת דירה מסיבות שונות, לרוב מדובר בתקופות קצרות, כך שאחסון תכולת דירה במכולה או בשטחי אחסון מיוחדים, הוא הפתרון הטוב ביותר עבורם.

איך זה עובד?

כיום, חברות רבות הבינו את הצורך העצום של אחסון תכולת דירה בקרב אנשים רבים, כך שחברות רבות מציעות משטחים או מכולות ובהם ניתן לאחסון את כל תכולת הדירה לכל זמן שתרצו. חברות אלו מקצות שטח אחסנה מגודר, מואר, מצולם 24/7, מאובטח על ידי שומר ומוגן מפני גניבות ושריפות. מקומות אלו עוברים הדברה באופן קבוע ולמעשה הן מציעות אחסנה מוקפדת בתנאים הטובים ביותר.

האם זה שווה מבחינת עלויות?

כיום, הרבה יותר זול לשכור מחסן לאחסון תכולת דירה בצורה מסודרת על ידי חברות אלו, מאשר לשכור מבנה ולהפוך אותו למחסן פרטי משלכם. מעבר לכך, במחסנים רגילים ללא פיקוח ושמירה, יש חשש לפריצה, מזיקים רבים וחרקים יכולים להרוס את התכולה ועוד. אם כך, נראה כי השכרת מחסן בישראל היא הרבה יותר זולה מאשר השכרה של מחסן פרטי זנוח ונוסיף לכך את העובדה שיש שמירה על החפצים והדברה, מדובר בפתרון הטוב ביותר!

כלי נגישות