אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אחזקת בריכות שחייה ביתיות – כל מה שאם צריכים לדעת


בית עם בריכה הוא ללא ספק חלום של כל אחד, אך אם בורכתם בחלום זה, עליכם לטפח את הבריכה בביתכם ולתחזק אותה כל תקופה מסוימת על ידי בעל מקצוע מתאים. אחזקת הבריכה הינה כוללת בין היתר את ניקוי הבריכה בצורה יסודית, על מנת למנוע זיהומים וירוקת אשר יכולים לקרות כאשר יש מים עומדים וחשופים לשמש. את הבריכה מומלץ לנקות לפחות כל עונה ואף יותר, על מנת שהיא תהיה נקייה ומוכנה לשימוש בימי הקיץ החמים.

מה כולל תחזוקת בריכת שחייה?

ראשית, יש לדאוג סינון המים בצורה נכונה על ידי מכשור מיוחד, כך שיש כל תקופה מסוימת לבדוק כי מעכת הסינון בבריכה תקינה. הכלרה – פעולה זאת נעשית על ידי חומרי כלור מיוחדים. עליכם לדעת כי רמת חומציות PH נכונה במי הבריכה מאפשרת פעולה תקינה של הכלור ושמירה על הציוד בבריכה. מעבר לכך, בשירות תחזוקה של בריכת שחיה, בודקים את איכות מי הבריכה והאם הם עומדים בתקו מבחינת האיכות שלהם. השירות כולל גם פתרונות יצירתיים במקרים של מים עכורים עם ריח רע, במקרים של ירוקת ועוד מקרים שונים העלולים לזהם את המים.

את האחזקה חשוב לבצע על ידי חברה המתמחה בפעולות אלו ומשתמשת באנשי צוות מיומנים וחומרי חיטוי איכותיים ביותר, וזאת על מנת את זיהום המים אשר יכולים להשפיע גם על הציוד בבריכה.