אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

חומצה היאלורונית בראשון לציון


חומצה היאלורונית בראשון לציון

ההתבגרות והזקנה מתחילות לתת את סימניהם בשלב כלשהו בחיים של כולנו, סימנים אלו ניתן לראות בעיקר בעור הפנים. סימנים כגון: יובש בעור, הופעת קמטים, הנפח משתנה ומתבצעים שינויים אחרים. בעשורים האחרונים, עולם היופי והאסתטיקה הולך ומתרחב ומציע מגוון דרכים ושיטות להקניית מראה צעיר ובריא. אחד הטיפולים הנפוצים והיעילים ביותר הוא הזרקת חומצה היאלורונית. על טיפול זה, מאפייניו ויתרונותיו נרחיב כעת.

חומצה היאלורונית- מהי?

החומצה הינה חומר המיוצר בצורה טבעית בגופינו  חומצה היאלורונית נמצאת בכל הרקמות בגופינו. היא שומרת על פרקי כריות הסחוס חזקים וגמישים וכן מגדילה את אספקת נוזל סיכת המפרקים. בנוסף לכך, החומצה שומרת על הלחות של עורנו ומסייעת בשמירה על מראה צעיר. החומצה ההיאלורונית רווחת מאוד בעולם האסתטיקה ומשמשת כחומר הזרקה או חומר מילוי. הזרקת חומצה היאלורונית לפנים מעניקה מראה צעיר ורענן.

מהם יתרונות הזרקת חומצה היאלורונית?


ראשית, מדובר בהליך נוח ופשוט. הזרקה אחת קלה וזריזה ללא שטפי דם. הזרקת החומצה היא יעילה למדי ומטפלת באופן מהיר וטבעי בקמטים ובפגעי עור. ההזרקה היא בטוחה מאוד, שכן כל החומרים המצויים בה מאושרים ומיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת. בנוסף ליעילותה בשמירה על לחות והענקת גמישות לאור, חוקרים מצאו כי החומצה מסייעת בהחלמה של פצעים במהירות ומונעת היווצרות צלקות.

כמה זמן מחזיק הטיפול בדרך כלל?

לאחר תקופה של כשנה, החומצה מתפרקת ונספגת בגוף ולכן יש להזריקה שנית על מנת לשמור על האפקטים הקוסמטיים שהיא מעניקה. עבור המעוניינים בתוצאות המפורטות לעיל, יש לפנות לאנשי מקצוע מוסמכים ולמכונים מקצועיים מאושרים ע"י משרד הבריאות המציעים טיפולים אלה. איגדנו עבורכם אנשים ומכונים אלו במערכת 2144, העובדת עם בעלי מקצוע מורשים ואיכותיים בלבד.

איך עובדת מערכת 2144?

לאחר שימוש בשירות שלנו, המכון הקוסמטי בעל הדירוג הגבוה ביותר יוצר קשר עם הלקוח ומתאם את פרטי העבודה, וכל זאת תוך מספר דקות! המערכת דואגת בכל רגע נתון לכך שכל המכונים והקוסמטיקאים הפרטיים אשר ברשותה רציניים ומוסמכים לעבודתם בתחום. היא משתמשת בדירוג שהתקבל מלקוחות קודמים וכך בעצם מספקת את בעל המקצוע המומלץ ביותר על ידי הציבור הרחב. לאחר השארת פרטים או חיוג למספר

ניתן להזמין שירות כבר עכשיו באמצעות אתר האינטרנט, הודעת SMS למספר 2144 או חיוג בטלפון *.2144

[kkstarratings id=3118]
לקבלת מידע אודות טיפולים קוסמטיים באמצעות חומצה היאלורונית בראשון לציון לחצו כאן
חומצה היאלורונית ערים

לרשימת הערים המלאה