אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ביובית בראשון לציון


ביובית שאיבות ביוב

ביובית בראשון לציון -לשירות חייגו עכשיו 0773628742

 

ביובית היא מכונה גדולה ומאסיבית אשר מורכבת על גבי משאיות ענקיות ותפקידה לשאוב בצורה מקצועית סתימות שנוצרו בצנרת של הבניין או של בית פרטי. את השימוש בביובית מבצעים כאשר מדובר בסתימות מורכבות ולא בסתימה רגילה של צנרת בבניין אלא על שאיבת ביוב , ולרוב מדובר על צנרות מרכזיות של בנייני מגורים, משרדים, מפעלים או סתימות שנוצרו בביוב של העיריה. המשאית שעליה מורכבת הביובית מכילה גם מיכל ענק אשר תפקידו לאגור את מי הביוב. ממיכל זה יוצא משאבה גדולה אשר מגיעה עם מתאמים שונים על מנת להתאים את המתאם בקפידה לבור הביוב הרצוי.

מהם שימושי הביובית? שאיבת ביוב, שחרור ופתיחת סתימות, תיקון תקלות בצנרת הביוב, שטיפת קווי ביוב ועוד..

איך עובדת מערכת 2144 ?

על מנת למצוא שירותי שאיבות ביוב מומלצים ברעננה, מומלץ להשתמש במערכת 2144 של דף הזהב. מערכת 2144 הינה מערכת שירות חינמית שעובדת עם אנשי מקצוע מקצועיים ואמינים.
בעת השימוש במערכת, היא מוצאת עבור המשתמש את החברה האמינה, המקצועית וההוגנת ביותר. לאחר מתן השירות, הלקוח מתבקש לדרג את נותן השירות על פי שביעות רצונו. באופן זה, המערכת מוודאת שכל בעלי המקצוע שברשותה הם אכן אמינים ומקצועיים. המערכת מתבססת באופן אובייקטיבי על חוות דעת וציונים של לקוחות קודמים. באופן זה, היא מאפשרת ללקוחות הבאים לקבל שירות מהחברה המומלצת ביותר ע"י הציבור.

[kkstarratings id=3411]
להזמנת שירותי שאיבות ביוב בראשון לציון לחצו כאן לחיוג 0773628742 0773628742