אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

שאלות נפוצות


להלן שאלות נפוצות על המערכת עם תשובות רלוונטיות. לכל שאלה נוספת ניתן ליצור איתנו קשר ותקבלו מענה.

מהי מערכת ספץ 2144 ?

אתר ספץ 2144 מקבוצת ג'יפייג' בע"מ, מרכז בין שורותיה בעלי מקצוע המובילים בתחומם. המערכת הנה המתקדמת ביותר מסוגה, מבוססת על איתור בעלי מקצוע איכותיים, אמינים וזמינים, המסוגלים ומעוניינים לבצע את העבודה במועד הקרוב לזימונה. אתר ספץ 2144 הוא מיזם טכנולוגי חדשני וראשון מסוגו בישראל שפותח ומתוחזק על ידי חברת ג'יפייג' בע"מ. האתר הוא חלק ממערכת טכנולוגית כוללת חדשנית ומובילה, אשר משרתת את צרכי היום יום והשירותים החיוניים של כלל הציבור.

כיצד פועל השירות ?

אתר ספץ 2144 הינו מוקד השירות המרכזי של ישראל - מבית ג'יפייג' בע"מ. החברה המתמחה במדריכים מסווגים ממוקדים המציעים שירות זמין ואיכותי. מערכת ספץ 2144 מאפשרת הזמנת תיקונים ושירות לבית ולמשפחה על בסיס "שירות אופטימלי" המושתת על מערכת טכנולוגית אינטליגינטית, בעלת ידע נרכש המתעדכן כל העת, המפנה את בעלי המקצוע ונותני השירות האיכותיים ביותר והזמינים לביצוע העבודה. השירות ניתן להזמנה באמצעות האתר, באמצעות אפליקציית "ספץ" או באמצעות מיסרון sms לטלפון 2144 או על ידי פניה למוקד שירות מאויש בטלפון 2144*.

כיצד עובד השירות באמצעות SMS?

רשום את הנושא המבוקש ואת שם הישוב ושלח למספר 2144.
לדוגמא: חשמלאי ברמת גן.

להמחשה, צפה בקטע מתוך התכנית "המקצוענים 10" של ערוץ 10, בה הוזמן חשמלאי באמצעות הודעת SMS ממערכת ספץ 2144.

למי מיועד השירות ?

בכל מקרה של תקלה, קלקול, ליקוי או שירותים דחופים ויום יומיים בבית או במשרד. מערכת ספץ 2144 תדאג למציאת נותני השירות או בעלי המקצוע האידיאליים, שהם זמינים, קרובים אליכם ויודעים לבצע את העבודה ומתאימים ביותר לקריאתכם.
תוכל לבחור בין קבלת שירות מנותן השירות/בעל המקצוע הנבחר, הזמין והפנוי מיידית או לבקש מספר הצעות מנותני שירות/בעלי מקצוע איכותיים ולבחור בניהם. כל נותני השירות ובעלי המקצוע נבדקים כל העת ומדורגים בזמינותם, איכות עבודתם ומידת שביעות הרצון של הלקוחות ורק המעולים שבהם מופנים אליכם.

באילו תחומים ניתן לקבל שירות ?

רשימת הנושאים נבחרה במטרה לתת מענה איכותי ומיידי לצרכי המשפחה והבית. אם זאת ברור שקיימים צרכים נוספים שלא ניתן היה להקיף אותם עד כה במערכת זו. בהיותנו קשובים לצרכי הציבור נהיה שמחים לקבל את הצעותיכם לנושאים שאתם סבורים שיהיה מקום לשלבם במערכת ספץ 2144.

לרשימה הנושאים המלאה (לחץ)

כיצד נבחרים נותני השירות ?

מערכת ספץ 2144 מושתתת ביסודה על מאגר ידע נרחב ביותר של חברת ג'יפייג' בע"מ, הכוללת בקרה מתמדת על אלפי נותני שירות ובעלי מקצוע, בכל רחבי הארץ מאז שנת 2002. לכך נוספה מערכת קליטה ומיון קפדנית ומתקדמת של המערך הטכנולוגי ספץ 2144. כל נותני השירות נמדדים בכל עת באיכות עבודתם ומידת שביעות הרצון של הלקוחות. אם ברצונכם להמליץ על בעלי מקצוע/נותני שירות מקצועיים, איכותיים והגונים, המתאימים להשתלבות במערכת ספץ 2144 אתם מוזמנים למסור לנו את פרטיהם.

איך נדע שנותני השירות או בעלי המקצוע שהוזמנו דרך האתר אכן אמינים, מקצועיים ואיכותיים ?

במערכת ספץ 2144 קיים מנגנון איתור ומיון הבודק בכל עת את מיומנותם, מידת היענותם, מהירות תגובתם, איכות עבודתם ומידת זמינותם עבורך, של בעלי המקצוע ונותני השירות.

המערכת תאתר במיוחד עבורך את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר והזמינים ביותר העומדים במיטב הקריטריונים בעת ביצוע הפניה. תוכלו להבטיח בכל פניה שתקבלו את הפתרון האמין והאיכותי ביותר.

לאחר קבלת השירות תתבקשו גם אתם, כמו לקוחותינו האחרים, לחוות את דעתכם ותגובתכם אשר תצטרף למערך המידע שילווה את נותן/ת השירות בעתיד וכך תיהנו ויהינו שאר המשתמשים מהשירות האיכותי ביותר.

כמו כן המערכת מזהה, אילו מבין בעלי המקצוע אמינים ביותר, זמינים לביצוע העבודה, מוכשרים לבצעה ברמה גבוהה ונמצאים באזורכם-ורק איתם יווצר הקשר.

כיצד מערכת ספץ 2144 נוהגת במקרה של שירות לקוי מצד נותני שירות או בעלי מקצוע ?

כיצד מערכת ספץ 2144 נוהגת במקרה של שירות לקוי מצד נותני שירות או בעלי מקצוע ?המערכת מתחייבת לעשות כל שביכולתה על מנת לספק לציבור את בעלי המקצוע האיכותיים והאמינים ביותר. בנוסף לכך אחרי כל קבלת שירות, הלקוחות ידרגו את מידת שביעות רצונם. ככל שהתגובות תהינה טובות יותר, כך יעלה הדירוג. בדרך זו הלקוחות קובעים מי בעלי המקצוע שיתנו את השירות.

אם למרות הכל נוצר כשל, המערכת מתחייבת לטפל מיידית בכל תלונה או אי הבנה ולהתרות בכל עסק או נותן/ת שירות, אשר ינהגו באופן שאינו הולם

ואינו תואם את אמנת השירות. נותני שירות או עסקים אשר לגביהם תתקבלנה תלונות לא יכללו במערכת וכך תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את הטוב ביותר.

באילו אזורים פועל השירות ?

מערכת ספץ 2144 פועלת בכל רחבי הארץ - במקרים חריגים ביותר עלול להיווצר מצב שבעלי מקצוע מסוימים אינם זמינים בעיר מסוימת בנקודת זמן, זהו מצב חריג וזמני אשר התראה לגביו תתקבל במערכת והיא תפעל לתקנו מיידית.

האם ניתן להזמין שירות למועד מאוחר יותר ?

בעת הזמנת שירות תוכלו להזמין השירות באופן מיידי או למועד מאוחר יותר. אתם תוכלו לקבוע שעה שבה אתם מעוניינים לקבל את פניות השירות.

1. מלאו את התחום והנושא המבוקשים.
2. ציינו את האזור.
3. תארו את השירות או התקלה.
4. מסרו פרטים להתקשרות.
5. מסרו מועד מבוקש להתקשרות.
6. ציינו אם ברצונכם לקבל שירות מנותן שירות בודד או מספר הצעות.
7. המערכת תיצור קשר מיידי בינכם לבין נותני השירות המתאימים, על פי בחירתכם.

כלי נגישות